Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINECRAFT

 

xmcf87831.jpg

 

PŘEDSTAVENÍ MINECRAFTU:

MINECRAFT je sandboxová hra, psaná v Javě, kterou vytvořil Markus "Notch" Persoon a jeho firma Mojang AB. Od začátku byl vyvíjen výhradně "Notchem" až později začal spolupracovat s Jens "Jeb" Bergenstenem a dodnes je šéfem jeho vývoje. Je doprovázen hudbou od Daniela "C418" Rosenfelda a obrazy od Kristoffer Zetterstrand. Původně vydáno jako to, co dnes známe pod názvem Minecraft Classic 17.5.2009. Minecraft jako plná verze byl vydán až 18.11.2011. Minecraft se rozšiřil i pro mobilní telefony a na Xbox 360.


V Minecraftu může hráč dělat v podstatě cokoliv, celý svět se skládá z bloků(kostiček), které vhodnými nástroji můžete těžit, hledáte uhlí, aby ste mohli vytvořit pochodně a osvětlit si obydlí, pak železnou rudu, aby ste jí mohly v peci vypálit v železo a udělat pevnější zbraně a nářadí. Pak třeba lapis lazuri( modré barvivo) pro dekorativní účely a nebo třeba populární redstone, což je ve hře zdroj elektřiny. Hodně hluboko se ukrývají diamanty, které sou nejpevnější a nejlepší pro výrobu brnění a nářadí. Když se v podzemních jeskynních sleje voda s lávou vzniká bájný obsidián, který má čarovnou moc.

 

Hra má 3 dimenze:

  1. Overworld(Normální svět)
  2. Nether(Peklo)
  3. End(Konec)

Do těchto dimenzí je třeba postavit(nebo najít) teleportační portál. Ikdyž je to údajně hra bez cíle, tak od verze kdy byl přidán End takovej cíl má, v Endu zabít Ender Dragona a získat jeho vejce. Ale pak následují jen titulky(Kredity) a jste zpět v normálním světě a hrajete dál.

 

ZAKOUPENÍ

Hru je možné zakoupit za 20€ (26,96 Dolarů). Po zakoupení můžete hrát na prohlížeči nebo přes staženého klienta. Můžete taky darovat giftCode nějakému kamarádovi. Více na stránkách Minecraftu: Minecraft.net

Mobilní verze lze zakoupit v Android marketu nebo iTunes App Store.


To by bylo o Minecraftu všechno, jelikož se vše nedá napsat na jednu stránku, tak kategorie v menu vám představí to co hledáte :-)

 

Michal"Creeper"Hladeček (C)2012

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DIA PIKEX

(marek danhel, 23. 9. 2013 14:54)

MAM RYMU SEM NOVĚJ LP BUDU NATAČET VIDEA AHOJ LIDY DIA PIKEX

otázka

(tony, 23. 8. 2013 14:27)

ve vesnici sem viěl kvípra kolem kterýho byla modrá řáře nevíte co to bylo ?

Minecraft

(Zuzana Medi'cová, 2. 4. 2013 17:52)

Je to skvělá stránka(skvělá je slabé slovo)!Dozvíte se tu věci které ještě neznáte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Minecraft

(Creeper64, 17. 7. 2013 13:57)

Díky :-)

minecraft

(klára hlaváčová, 27. 6. 2013 12:49)

neumím nainstalovat minecraft. pomůžete mi ???

Minecrafačka

(Zuzana Medi'cová, 2. 4. 2013 17:38)

Přes server se dá hrát po síti žejo.

hodnocení atd.

(next-x, 14. 10. 2012 14:59)

creepere moc povedený článek :-)
jen bych trochu dodal že ti v jedné části zablbla klávesnice
--> hřezdroj <--
a dál s tím si nejsem jistý ale Overworld je world normalní ale nejsem si jistý jinak velmi povedený článek. mám taky web věnujicí se všeobecně o hry,programovaní a i MINECRAFT tak bychom mohli spolupracovat můj email je next-x@centrum.cz tak se ozvi :-) 

 

Portrét


Kontakt

Michal Hladeček

721372712

hladecek@seznam.cz

Mail listStatistiky

Online: 2
Celkem: 218685
Měsíc: 6388
Den: 148