Jdi na obsah Jdi na menu
 


Enderman

enderman-1.jpg

 


Jméno: Enderman
Životy: 40

Síla útoku: 4(Lehká); 7(Normální); 10(Těžká)

Spawn: Všude v noci kromě vody a hlavně v Endu.
Drop:
Enderova perla
XP: 5

-------------------------------------------------


Enderman je vysoký lidský mob. Má dlouhé nohy a je celý černý. Má svítivé fialové oči a okolo něj je fialový prach podobný jako u Nether portálu. Když ho necháte být, nezaútočí, pokud se však na něj budete dívat, začne se třást a teleportuje se k vám, nejspíš za záda a bude vás mlátit nějakým blokem, který někde ukradl. Jako jediný mob se může teleportovat a "krást" bloky (jen některé). Enderman vás vidí už od 64 bloků od vás a dívat se na něj je myšleno ukazovat křížkem ukazatele na jeho trup. Ve starších verzích mají zelené oči. Enderman může chodi jeden celý blok aniž by vyskočil, to díky jeho dlouhým nohám. Krás může bloky přírodní ale i ty co hráč postavil, když je zabit blok zmizí s ním, pokud ho dříve jinde nepoloží.
Sebrat může tyto bloky: Nejčastěji bere: Trávu, hlínu písek, podhoubí, štěrk nebo jíl, nebo pak rostliny: Pampelišku, růži, červenou nebo hnědou houbičku. Málokdy vezme kaktus, meloun nebo dýni a opravdu málo kdya  jen když ho má po ruce vezme TNT. Jiné bloky by brát v nových verzích neměl.
Enderman je dobrý na "opilování" kaktusů. Když vezme z vysokého kaktusu jeden blok a položí ho jinde v poušti vyroste nový kaktus. (nekonečný zdroj zeleného barviva)ikdyž někdo to může brát spíše za nepříjemnost. Endermanovi ubližuje voda, a před deštěm se schovává. Takže se může stát že se portne k vám domů. Tomu se dá zabránit pouze tím, že váš dům necháte jen dva blky vysoký, potom pro něj není místo, ale to by bylo zase omezovaní prostoru. Když před ním skočíte do vody, zraní se a je znovu neutrální. Zabití Endermana je složitější. Chce to mít u sebe bud zdroj vody a nebo se pořád otáčet, protože po každém úderu se teleportuje a nejspíš za vás. Šípem zastřelit nejde, protože se portne dřív než k němu šíp doletí. Další tip jak se bránit je postavit blok nad svojí hlavou, pak k vám nemůže, protože je 3 bloky vysoký. Zkrátka s Endermanem si užijte hodně zábavy :-)

Michal"Creeper"Hladeček (C)2012
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

enderman

(robin, 6. 5. 2013 13:02)

proč nevložte víc fotek

Enderman

(Jakub Šinákl, 16. 3. 2013 22:54)

Zapoměl jsi podotknout že když má člověk
creative tak na něj Enderman zautočí,
jen tehdy když do něj boxne(Ale to je jen detail)
:-D

...

(Apo, 11. 10. 2012 22:53)

Chodí pešek okolo nekoukej se na něho, kdo se na něj koukne toho pešek bouchne!! 

 

Portrét


Kontakt

Michal Hladeček

721372712

hladecek@seznam.cz

Mail listStatistiky

Online: 2
Celkem: 207658
Měsíc: 6887
Den: 166